![]() |
Διπλό μεταγραφικό χτύπημα ο Ολυμπιακός Γαλατάδων |
Σε δυο μεταγραφικές ενισχύσεις προχώρησε ο Ολυμπιακός Γαλατάδων στα πλαίσια της στελέχωσης του ρόστερ του κι ενώ η προετοιμασία βρίσκεται στο φόρτε της.
Την απόκτηση του 30χρονου μεσοεπιθετικού Δημήτρη Ισλάκογλου που έρχεται από τον Ατρόμητο Λεπτοκαρυάς ανακοίνωσε ο Ολυμπιακός και αποτελεί τη νέα μεταγραφή των ερυθρολεύκων. Ο έμπειρος ποδοσφαιριστής έχει θητεύσει και παλιότερα στον Ολυμπιακό Γαλατάδων, όπως και σε Άρη Παλαιφύτου και ΑΕΚ Καρυώτισσας.
Επίσης ο 24χρονος Κωνσταντίνος Νάτσας που αγωνίζεται στην μεσαία γραμμή αποτελεί πλέον παίκτη των ερυθρολεύκων, έρχεται από τον Απόλλωνα Κρ. Βρύσης και αναμένεται να βοηθήσει με την παρουσία του τον Ολυμπιακό Γαλατάδων.
Δύο σημαντικές προσθήκες που αυξάνουν τις επιλογές του τεχνικού Πέτρου Λιτοβολή, στην προσπάθεια του να παρουσιάσει ένα ανταγωνιστικό σύνολο στο πρωτάθλημα της Α1.
Χωρίς 16χρονους και 17 χρόνους η Α1 θα είναι τουρνουά ταβερνιάρηδων.
ΑπάντησηΔιαγραφήΒασικα ο κωστας είναι 19 και οχι 24 παιδια...
ΑπάντησηΔιαγραφή