![]() |
Σεφτέ στις μεταγραφές οι Μαυραετοί |
Μεταγραφική προσθήκη στον ''άσο'' για την Δόξα Π. Μυλοτόπου που απέκτησε τον 18χρονο τερματοφύλακα Χρήστο Σαββίδη ο οποίος μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στον Κεραυνό Μεσιανού.
Οι Μαυραετοί έκαναν σεφτέ στις μεταγραφές με ένα νέο και ταλαντούχο παιδί, στόχος της διοίκησης του Κλέαρχου Αναστασιάδη είναι η υγειής παρουσία του σωματείου και άριστες συνθήκες των τμημάτων υποδομής, με σκοπό την βιώσιμη λειτουργία του σωματείου τα επόμενα χρόνια και την ενασχόληση των νέων παιδιών του χωριού.
Το καλύτερο παιδί και τερματοφυλακαρα , Χρησταρα καλή συνέχεια ⚡️
ΑπάντησηΔιαγραφή