Πραγματοποιήθηκε η Γενική Συνέλευση του Μ. Αλέξανδρου Ν. Πέλλας και είχε ικανοποιητικό αριθμό φίλων της ομάδας, που έδειξαν να μην έχουν πτοηθεί καθόλου από τον υποβιβασμό, άλλωστε το ζητούμενο είναι να λειτουργεί και να δραστηριοποιείται ο σύλλογος ανεξαρτήτου Κατηγορίας, με αποτέλεσμα να υπάρξουν ενδιαφερόμενοι για να μπουν στο Διοικητικό Σχήμα.Υπάρχει ενδιαφέρον στα διοικητικά του Μ. Αλέξανδρου Ν. Πέλλας
Έτσι ο Μ. Αλέξανδρος προχωράει κανονικά την μεθεπόμενη Κυριακή 19 Μαΐου στο κοινοτικό κατάστημα της Ν. Πέλλας, όπου θα πραγματοποιηθούν οι εκλογές και θα βγει το νέο Δ.Σ της ομάδας και θα τρέξει τις εξελίξεις ενόψει της νέας ποδοσφαιρικής σεζόν, όπου στόχο θα είναι η επάνοδος στην Α’ Κατηγορία.
ΣΤΗΝ ΑΞΟ ΑΚΟΜΗ ΜΑΛΩΝΟΥΝ
ΑπάντησηΔιαγραφήΣτον υπνο σου τη βλέπεις την Αξο ρε καημένε;
Διαγραφήυπό διάλυση ξανά.
ΔιαγραφήΘα ήθελες πολυ..
Διαγραφή