Δευτέρα, 12 Οκτωβρίου 2020

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 14,17,18 και 21/10/2020

Δείτε το πρόγραμμα

Δείτε το πρόγραμμα:


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.10.2020


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 16.30 ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΑ 2018 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ

ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.10.2020


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ4η αγωνιστική

ΟΡΜΑΣ 16.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΑΓΡΑ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΑΞΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.10.2020


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ



ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.10.2020


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΞΙΦΙΑΝΗΣ 16.30 ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι για την αποφυγή οποιονδήποτε κυρώσεων θα πρέπει να τηρήσουν αυστηρά το εγκεκριμένο υγειονομικό πρωτόκολλο καταπολέμησης COVID-19 της πολιτείας και της ΓΓΑ το οποίο έχει αναρτηθεί στο site της ΕΠΣ Πέλλας.


Σας ενημερώνουμε ότι, όλοι αγώνες που συμπεριλαμβάνονται στο συγκεκριμένο πρόγραμμα έχουν έγκριση από την Διοργανώτρια. Για τα υπόλοιπα ισχύουν η Προκήρυξη και ο ΚΑΠ 2020/2021.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:

Κάτωθι των περισσοτέρων κειμένων του διαδικτυακού τόπου παρέχεται η δυνατότητα υποβολής σχολίων από τους χρήστες/ επισκέπτες. Η δυνατότητα αυτή είναι καταρχήν ελεύθερη. Ωστόσο, η συντακτική ομάδα δύναται να προβεί άμεσα και χωρίς καμία προηγούμενη ειδοποίηση ή αιτιολόγηση, στη διαγραφή οιουδήποτε σχολίου κρίνει ότι είναι εκτός του δεοντολογικού πλαισίου, των στόχων και των υπηρεσιών του διαδικτυακού τόπου, ειδικά δε εάν αυτό είναι υβριστικό, ειρωνικό, έχει στόχο να προσβάλλει τρίτο πρόσωπο ή την ιστοσελίδα.

Σε καμία περίπτωση ο διαχειριστής του διαδικτυακού τόπου δεν υιοθετεί, ενστερνίζεται, αποδέχεται ή εγγυάται την αλήθεια των προσωπικών σκέψεων, αντιλήψεων και πληροφοριών, οι οποίες εκφράζονται από τους επισκέπτες/χρήστες της ιστοσελίδας.

Με την αποστολή ενός σχολίου αυτόματα αποδέχεστε τους όρους χρήσης.

Η συντακτική ομάδα του Aridaia365