![]() |
Δείτε την ανάρτηση του Δημήτρη Μπίνου |
Σε ρυθμούς αυτοδιοικητικών εκλογών κινούμαστε το τελευταίο χρονικό διάστημα, με το παρασκήνιο και τις διαβουλεύσεις να έχουν κορυφωθεί, αφού έχουν μείνει 4 μέρες μέχρι να κλείσουν τα ψηφοδέλτια.
Μία συνάντηση όλο νόημα πραγματοποιήθηκε νωρίτερα σε εστιατόριο στην Όρμα, όπου ο υποψήφιος Δήμαρχος Δημήτρης Μπίνος, δείπνησε μεταξύ άλλων με τους εν ενεργεία Δημοτικούς Συμβούλους της παράταξης του Σάκη Χατζηδημητρίου, Δημήτρη Ασβεστόπουλο και Γεωργία Αμπάρη.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Aridaia365, ο Δημήτρης Μπίνος θα ήθελε Ασβεστόπουλο και Αμπάρη στο ψηφοδέλτιο του. Σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες υπάρχει πολύ σοβαρή πιθανότητα αυτό να γίνει με τον κύριο Ασβεστόπουλο, ενώ λιγότερες είναι οι πιθανότητες για την κυρία Αμπάρη, βέβαια τις επόμενες 4 μέρες που μένουν για να κλείσουν τα ψηφοδέλτια δεν αποκλείεται τίποτα.
Δείτε την ανάρτηση του Δημήτρη Μπίνου:
Συζητώντας πολιτικά με στενούς φίλους και αυτοδιοικητικούς συνεργάτες.!!!
Εάν πάει με Μπινο ο Ασβεστοπουλος στον Εξαπλατανο θα πάρει κουλούρι.
ΑπάντησηΔιαγραφήασε μας ρε τασο....
Διαγραφήέχει δίκιο ο 4;39 . ποιος τελικά είναι ο αναφερόμενος και υπολογίζει ο Μπίνος σε αυτόν. υπάρχουν ήδη αρκετοί και καλοί υποψήφιοι στον Εξαπλάτανο σε όλους τους συνδυασμούς . όσο για το κουλούρι συμφωνώ
ΔιαγραφήΜακάρι γιατί αλλιώς ο Παρουτογλου θα βγει από την πρώτη Κυριακή.
ΑπάντησηΔιαγραφήΑλλαξε πλευρό φίλε! δεύτερη Κυριακή ο Μπάτσης θα σας πάρει καροτσάκι
ΔιαγραφήΓια τον Μπινο δυστυχώς ,η τρίτη θέση δεν αλλάζει,με όποιον και αν βάλει στο ψηφοδέλτιο του.Η Αμπαρη καλά κάνει,είναι και ο χώρος της.Ο Ασβεστοπουλος όμως,παρότι ικανότατος,θα εκτεθεί αδικα.Θελω να πιστεύω,ότι έστω την τελευταία στιγμή θα αποσυρθεί.
ΑπάντησηΔιαγραφήΑνεξαρτήτως νικητή να σκεφτόμαστε λίγο με ποιους ο όποιος Δήμαρχος θα διοικήσει? 'αντε και βγαίνει ο Παρούτογλου...με ποιους? άντε και βγαίνει ο Μπάτσης ή ο Μπίνος..με ποιούς?
ΑπάντησηΔιαγραφήΔεν θέλουμε πάλι να μαθαίνουν τα βασικά ενώ ο κόσμος τρέχει με χίλια !!!!
Οι υποψήφιοι συνδυασμοί πρέπει να δεσμευθούν από τώρα για κάποια πράγματα.Αυτή είναι ποιότητα.
ΑπάντησηΔιαγραφήΜεγα λάθος εάν κατέβει ο Τάκης...στο 90 δεν κατεβαίνεις φίλε...πέραν τούτου παντού έλεγες δεν θα είμαι υποψήφιος... ο εκάστοτε τυχαρπαστος θα πει απλά ότι μα έλεγε δεν θα είναι... με θεώρησε χαζό και μου είπε ψέμματα????
ΑπάντησηΔιαγραφή