![]() |
Ψηφοδέλτιο υποψηφίων Συμβούλων της πόλης μας! |
Τετάρτη 30 Αυγούστου 2023
Τους υποψήφιους του στην Αριδαία ανακοίνωσε ο Νίκος Παρούτογλου
10 σχόλια:
Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:
Κάτωθι των περισσοτέρων κειμένων του διαδικτυακού τόπου παρέχεται η δυνατότητα υποβολής σχολίων από τους χρήστες/ επισκέπτες. Η δυνατότητα αυτή είναι καταρχήν ελεύθερη. Ωστόσο, η συντακτική ομάδα δύναται να προβεί άμεσα και χωρίς καμία προηγούμενη ειδοποίηση ή αιτιολόγηση, στη διαγραφή οιουδήποτε σχολίου κρίνει ότι είναι εκτός του δεοντολογικού πλαισίου, των στόχων και των υπηρεσιών του διαδικτυακού τόπου, ειδικά δε εάν αυτό είναι υβριστικό, ειρωνικό, έχει στόχο να προσβάλλει τρίτο πρόσωπο ή την ιστοσελίδα.
Σε καμία περίπτωση ο διαχειριστής του διαδικτυακού τόπου δεν υιοθετεί, ενστερνίζεται, αποδέχεται ή εγγυάται την αλήθεια των προσωπικών σκέψεων, αντιλήψεων και πληροφοριών, οι οποίες εκφράζονται από τους επισκέπτες/χρήστες της ιστοσελίδας.
Με την αποστολή ενός σχολίου αυτόματα αποδέχεστε τους όρους χρήσης.
Η συντακτική ομάδα του Aridaia365
Μπράβο Νικόλα πολύ καλή ομάδα!! Δεν ξέρω κανέναν πως το κατάφερες αυτό;
ΑπάντησηΔιαγραφήΧαχαχαχαχ πραγματικά και εγώ
ΔιαγραφήΟ Νίκος κατεβάζει κάθε καρυδιάς καρύδι απλά για να έχει πολλούς υποψήφιους ..έτσι δεν κερδίζεις εκλογές .νοήμων άνθρωποι είμαστε όχι πρόβατα Νίκο
Αν δεν ξέρεις τόν Ιάκωβο τότε δεν είσαι ο από την Αλμωπία και ούτε ΠΑΟΚ φυσικά
ΔιαγραφήΓιατι ρε Ιακωβε;;;
ΑπάντησηΔιαγραφήέχει κορυφαία εκπαιδευτικό άρα απο εκπαιδευση κυριε 6.16 εισαι αεροπλάνο...έχει κορυφαία Αριδεώτισσα πρωην αθλήτρια υψηλού επιπέδου ,αρα μάλλον ζεις αλλού έχει και μέτριους οκ....
ΑπάντησηΔιαγραφήΗ αριδαια εχαθει
ΑπάντησηΔιαγραφήΟι μισοί από αυτούς δεν ζουν στην Αριδαία,αλλά δουλεύουν αλλού και θέλουν να έρθουν στην Αριδαία!!
ΑπάντησηΔιαγραφήΠρόβατα είστε.
ΑπάντησηΔιαγραφήΑπλή ερώτηση: μια κοπέλα πχ έχει όσοι την ξέρουμε φοβερή ποιότητα και γνώσεις, αν πάρει λίγους ψήφους θα πέσει η αξία της ή απλά οι πολλοί δεν ξέρουν την ποιότητα; Γενικό ερώτημα…
ΑπάντησηΔιαγραφήΥγ: έχω πολλούς ψήφους σημαίνει είμαι γνωστός! Το αν αξίζω είναι εντελώς άλλο θέμα!
Ανώνυμος19 Ιουνίου 2023 στις 12:48 π.μ.
ΑπάντησηΔιαγραφήΤο πιο θλιβερό είναι πως βλέπουμε άτομα που δεν έχουν σχέση με τοπική αυτοδιοίκηση, άτομα που έχουν διοικήσει σε αθλητικές ομάδες και τις έχουν διαλύσει και θελουν το ίδιο και για το Δήμο μας. Άτομα που πήδηξαν από το καράβι του Μπινου που βυθίστηκε για προσωπικο όφελος τώρα εδώ. Αν από αυτούς περιμένετε να δείτε άσπρη μέρα οκ.
Ανώνυμος19 Ιουνίου 2023 στις 12:50 π.μ.
Κάποιοι βάλθηκαν μετα το Φοα να διαλύσουν και το Δήμο! Ας τους στηρίξουμ