![]() |
Δείτε την ανάρτηση του υποψηφίου Δημάρχου Αλμωπίας |
Η δημοτική μας παράταξη "Αλμωπία Ψηλά" ενισχύεται με 5 νέα μέλη στην ομάδα των υποψηφίων Κοινοτικών Συμβούλων.
Με ιδιαίτερη τιμή, παρουσιάζουμε υποψηφίους της τοπικής κοινότητας Όρμας!
Γκούμα Αγαθή
Γώγου Αικατερίνη
Λαζάρου Ιωάννης
Κώτσου Πετρούλα Πετρούλα Κώτσου
Τόδης Ιωάννης Giannis Todis
Άνθρωποι με όνειρα για τον τόπο τους ,που θέλουν να τον δουν επιτέλους να αλλάζει!
Τους καλωσορίζουμε στην ομάδα μας που στοχεύει στην ουσιαστική αλλαγή του Δήμου μας για την ευημερία των συμπολιτών μας και τους ευχόμαστε καλή επιτυχία!
Το χωριό δεν το θέλει.
ΑπάντησηΔιαγραφήΈχουμε και υποψήφια εκπρόσωπο ΤΩΝ ΑΠΌΔΗΜΩΝ.Μονιμος κάτοικος Γερμανίας. Χωρίς ντροπή.....
ΑπάντησηΔιαγραφήΑυτή ξέρει τα προβλήματα του χωριού και θα τα λύσει
ΔιαγραφήEsy apo poio xorio eisai???pes mas to onomataki sou
ΔιαγραφήΌλα τα λουλούδια και στην Όρμα! Φαντάζομαι υποσχέσεις: θα σε μεταθεσουμε, θα βολεψουμε τον γιο σου στα Λουτρα σεκιούριτι, θα σου βρούμε δουλειά 4 χρόνια, θα, θα, θα ... Κουράστηκα ήδη!! ΝΤΟΣΤΑ!!
ΑπάντησηΔιαγραφήΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΣΤΌΧΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΑΥΤΌΣ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥΣ. ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΌ;
ΔιαγραφήΔυο οι εκπρόσωποι του ΑΠΟΔΗΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ....οχι ένας.Αυτους χρειαζόμαστε!!!!!Με αέρα ΕΥΡΩΠΗΣ!!!!!!
ΑπάντησηΔιαγραφήΑπό την μια είναι καλό να δηλώνουν συμμετοχή στα κοινά νέοι άνθρωποι, αλλά από την άλλη βλέπεις ότι τα άτομα που δηλώνουν, κοιτάνε μόνο τα προσωπικά συμφέροντα. Σε όλα τα χωριά οι υποψήφιοι είναι μετρημένοι στα δάχτυλα που μπορούν να προσφέρουν, να κατέβουν σ' ένα συμβούλιο του Δήμου και να διεκδικήσουν πράγματα για το χωριό τους.
ΑπάντησηΔιαγραφή