![]() |
Δείτε την ανάρτηση |
Με μεγάλη χαρά πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη εκδήλωση στο χωριό μας παραμονή του δεκαπενταύγουστου!! Να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ για την συμμετοχή και την υπομονή σας καθώς έπρεπε δυστυχώς να υπάρχει αναμονή στο χώρο των παραγγελιών....
Να πούμε πάλι ένα Ευχαριστώ στο σύλλογο Ποντίων Αψαλου και τους Ακρίτες Αριδαίας για το κομμάτι των χορευτικών καθώς και τα μέλη του συλλόγου Μενέλαος Λουντέμης οι οποίοι βρέθηκαν σε διάφορα πόστα μαζί με τους δικούς μας εθελοντές !!! Σήμερα θα αναρτηθούν και τα νούμερα των λαχνών τα οποία κερδίζουν ...
Τα πανηγύρια μήπως μας κρατάνε πίσω? μας αναγκάζουν να τρώμε ανθυυγιεινα αφου δεν έχεις καμιά πιό υγιή επιλογή...μας αναγκάζουν με τον τρόπο τους να πονάνε τα αυτιά μας με τόσο ένταση στις μουσικές....
ΑπάντησηΔιαγραφήΟ ένας πάνω στον άλλο χωρις βασικές ανέσεις...οκ..Πανηγύρια...το 2023 όμως? χμ...είναι κάπως...
Αυτό είναι τρέλα 😂😂😂
Διαγραφή