Δείτε το πλούσιο φωτορεπορτάζ του Γιώργου Καραγιαννίδη για το Aridaia365
Παρουσία πλήθος κόσμου, πραγματοποιήθηκαν το βράδυ της Τετάρτης, οι Πολιτιστικές Εκδηλώσεις στο Γαρέφι Αλμωπίας, τις οποίες διοργάνωσε ο Μ.Σ. του χωριού "Κώστας Γαρέφης".
Τα χορευτικά συγκροτήματα του Γαρεφείου, της Υδραίας και του Λουτρακίου, παρουσίασαν παραδοσιακούς χορούς, ενώ ακολούθησε γλέντι υπό τους ήχους της ορχήστρας "Μακεδονικός Ήχος".
Παρόν στην εκδήλωση ήταν αρκετές τοπικές πολιτικές προσωπικότητες του τόπου μας.
Δείτε το πλούσιο φωτορεπορτάζ του Γιώργου Καραγιαννίδη για το Aridaia365:
Ο συνδυασμός του Προκοπίδη, όλη η νεολαία! Ο μικρότερος 65 χρόνων! 😂😂
ΑπάντησηΔιαγραφή