![]() |
ΝΕΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
Ο Δημήτρης Ασβεστόπουλος, με καταγωγή από τον Εξαπλάτανο, είναι Προϊστάμενος Καταστημάτων Πωλήσεων ΔΕΗ Πέλλας, Έδεσσας και Γιαννιτσών. Είναι Τοπογράφος – Γεωμέτρης και έκανε σπουδές στην Εφαρμοσμένη Αγροοικολογία, την Ανάπτυξη Μεγάλων Επιχειρήσεων, στις Τεχνικές Ασφαλείας και Διαπραγματεύσεων Κρίσεων. Είναι συνδικαλιστής της ΔΕΗ και Δημοτικός Σύμβουλος Αλμωπίας από το 2014 έως σήμερα.
Πρόκειται για έναν άνθρωπο που με την εμπειρία και τις γνώσεις του μπορεί να συμβάλλει στην επίτευξη των στόχων του συνδυασμού μας, οι οποίοι σχετίζονται με την βελτίωση της καθημερινότητας, την αναβάθμιση της ποιότητας ζωής των πολιτών και φυσικά την αναπτυξιακή προοπτική του τόπου μας. Ο Δημήτρης τιμά με την παρουσία του την προσπάθεια μας και σίγουρα η βοήθεια του θα είναι αρκετά μεγάλη. Τον ευχαριστώ γιατί η σχέση και η φιλία μας βασίζεται στον ανθρώπινο παράγοντα και την εμπιστοσύνη και τον σεβασμό ,που δείχνει ο ένας προς τον άλλο.
Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε καλή δύναμη και επιτυχία.
Καλή επιτυχία Δημήτρη.!!!
Μπράβο ρε Δημήτρη τι καλύτερη επιλογή έκανες!!
ΑπάντησηΔιαγραφήΦαντάσου ότι σχολιάζεις κ δεν ξέρεις γραφή.... και θα πας να ψηφίσεις????
ΔιαγραφήΑυτός κατέβηκε αρχικά με το ΠΑΣΟΚ, μετά τον Συριζα ήθελε πάλι να κατέβει σαν βουλευτής με το ΠΑΣΟΚ κ τώρα στον Μπινο αφού πρώτα διασφαλίσει τους ψήφους γι αυτό μπαίνει πάντα στο τέλος..
ΑπάντησηΔιαγραφήΚύριε μπινο στις προηγούμενες εκλογές μας είχες φάει τα αυτιά με τις λεκτικές επιθέσεις σου προς το πρόσωπο του κυρίου Χατζηδημητρίου..ότι έχει στο συνδιασμό του άτομα τα οποία συριζοφερνουν..ότι είχε τον Ζαχαραδη και τον αείμνηστο Σωτηριάδη..τι έγινε φέτος? Και ο Ζαχαριάδης..και ασβεστοπουλος και ο αμπαρης στηριζόμενος από την ανήψια του...
ΑπάντησηΔιαγραφήΨωμί δεν είχαμε... τυρί μας ήρθε....
ΑπάντησηΔιαγραφήΣυριζοπασοκ είναι εδώ ενωμένο δυνατό
ΑπάντησηΔιαγραφήαν οι χρυσαυγιτες πάνε κάπου...οι σοβαροί δεν πρέπει να πάνε κάπου αλλού?
ΑπάντησηΔιαγραφή