![]() |
Δείτε την ανάρτηση |
Στην Δωροθέα και τον Παραδοσιακό Οικισμό Γαρεφείου με τους συνεργάτες μου συνεχίζουμε να ενημερώνουμε τους δημότες μας για το Πρόγραμμα μας 2024 -2028. Η Αγροτική Οικονομία , οι Παραδοσιακοί Οικισμοί και η ανάδειξη τους στο επίκεντρο του σχεδιασμού μας για την επόμενη ημέρα.
ωραια παλικαρια εχει ο μπινος δειξε μας ολους τους ωραιους υποψηφιους
ΑπάντησηΔιαγραφήΟ μπινος όπως φαίνεται πάει δεύτερη Κυριακή
ΑπάντησηΔιαγραφή