Παρασκευή 24 Μαΐου 2024
Θερμή υποδοχή στο Νίκο Δένδια στους Προμάχους Αλμωπίας (ΦΩΤΟ)
6 σχόλια:
Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:
Κάτωθι των περισσοτέρων κειμένων του διαδικτυακού τόπου παρέχεται η δυνατότητα υποβολής σχολίων από τους χρήστες/ επισκέπτες. Η δυνατότητα αυτή είναι καταρχήν ελεύθερη. Ωστόσο, η συντακτική ομάδα δύναται να προβεί άμεσα και χωρίς καμία προηγούμενη ειδοποίηση ή αιτιολόγηση, στη διαγραφή οιουδήποτε σχολίου κρίνει ότι είναι εκτός του δεοντολογικού πλαισίου, των στόχων και των υπηρεσιών του διαδικτυακού τόπου, ειδικά δε εάν αυτό είναι υβριστικό, ειρωνικό, έχει στόχο να προσβάλλει τρίτο πρόσωπο ή την ιστοσελίδα.
Σε καμία περίπτωση ο διαχειριστής του διαδικτυακού τόπου δεν υιοθετεί, ενστερνίζεται, αποδέχεται ή εγγυάται την αλήθεια των προσωπικών σκέψεων, αντιλήψεων και πληροφοριών, οι οποίες εκφράζονται από τους επισκέπτες/χρήστες της ιστοσελίδας.
Με την αποστολή ενός σχολίου αυτόματα αποδέχεστε τους όρους χρήσης.
Η συντακτική ομάδα του Aridaia365
Kamia elpida den exoume
ΑπάντησηΔιαγραφήΣωστός
ΔιαγραφήΚαληνύχτα!!!!Αντι να γίνει χωριό πρότυπο με όλα τα κυβερνητικά στελέχη που το επισκέπτονται όλα αυτά τα χρονια συμπεριφέρονται μόνο ως χειροκροτητες χωρίς απαιτήσεις.Κριμα!!!
ΑπάντησηΔιαγραφήΉρθαν να βγουν φωτογραφίες ή κάτοικοι του χωριού γιατί χαιρόμαστε μπορεί κάποιος να μου πει
ΑπάντησηΔιαγραφήΓιατί δεν υπάρχει σωτηρία μηδέν
ΔιαγραφήΠολύ πρόβατο υπάρχει μεγάλη κτηνοτροφία στην Αλμωπία
ΑπάντησηΔιαγραφή