Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023
Νίκος Παρούτογλου: Δείτε πόσους επίσημους υποψηφίους έχει ο συνδυασμός του μέχρι σήμερα (ΦΩΤΟ)
16 σχόλια:
Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:
Κάτωθι των περισσοτέρων κειμένων του διαδικτυακού τόπου παρέχεται η δυνατότητα υποβολής σχολίων από τους χρήστες/ επισκέπτες. Η δυνατότητα αυτή είναι καταρχήν ελεύθερη. Ωστόσο, η συντακτική ομάδα δύναται να προβεί άμεσα και χωρίς καμία προηγούμενη ειδοποίηση ή αιτιολόγηση, στη διαγραφή οιουδήποτε σχολίου κρίνει ότι είναι εκτός του δεοντολογικού πλαισίου, των στόχων και των υπηρεσιών του διαδικτυακού τόπου, ειδικά δε εάν αυτό είναι υβριστικό, ειρωνικό, έχει στόχο να προσβάλλει τρίτο πρόσωπο ή την ιστοσελίδα.
Σε καμία περίπτωση ο διαχειριστής του διαδικτυακού τόπου δεν υιοθετεί, ενστερνίζεται, αποδέχεται ή εγγυάται την αλήθεια των προσωπικών σκέψεων, αντιλήψεων και πληροφοριών, οι οποίες εκφράζονται από τους επισκέπτες/χρήστες της ιστοσελίδας.
Με την αποστολή ενός σχολίου αυτόματα αποδέχεστε τους όρους χρήσης.
Η συντακτική ομάδα του Aridaia365
Κολλησαμε
ΑπάντησηΔιαγραφήΚαλά κρασα..
ΑπάντησηΔιαγραφήΝα δούμε και οι υπόλοιποι πόσους έχουν ή μήπως ζοριζονται να βρούνε άτομα;
ΔιαγραφήΠόνος είναι θά περάσει
ΔιαγραφήΘα σας δυσαρεστήσω η Αλμωπία επίθετο που τελειώνει σε ογλου και Ιδης δεν πρόκειται ποτέ να βγάλει δημάρχους!!!δευτερη Κυριακή σίγουρα θα είναι ο παρουτογλου αλλά οποίος καταφέρει και περάσει από μπατση η Μπινόςτην δεύτερη Κυριακή θα είναι και δήμαρχος
ΑπάντησηΔιαγραφήΔηλαδή αυτή είναι η νοημοσύνη του τόπου ψηφίζει με βάση το φυλετικό και όχι πώς θα πάει αυτός ο τόπος μπροστά?? Τότε είμαστε άξιοι της μοίρας μας να ζούμε εδώ σε λακκούβες και απευθείας αναθέσεις
ΔιαγραφήΠώς να πάει μπροστά αυτός ο τόπος αν σκέφτονται και άλλοι σαν εσένα?Δεν μας ενδιαφέρει αν είναι έξυπνος ορεξατος δραστήριος αρκεί να είναι ντόπιος.ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ
ΔιαγραφήΈχεις δίκιο. Μόνο ο Σάκης Χατζηδημητριου βγήκε.
ΔιαγραφήΑλλά ήταν πάλι πρώτη φορά, που ψηφίσαμε σαν Δήμος (Καποδιστριας).
Θα δυσαρεστησω αλλά πρέπει να μετακομίσεις στην σπηλιά σού..
ΔιαγραφήΕλάτε με την όπισθεν
ΑπάντησηΔιαγραφήΠαρουτογλου από την πρώτη Κυριακή για να μην κουράζετε την ΔΕΥΤΕΡΗ
ΑπάντησηΔιαγραφήΑν αλλάξουμε το επίθετο στα χαρτιά μετράει ;;ότι να ναι μην αγχώνεσαι κοντεύει λίγο έμεινε
ΑπάντησηΔιαγραφήΠώς να τον κάνετε; Παρουτακη, Παρουτη, Πάρου; Ναι ίσως τον βγάλουμε τότε! Χαχαχα...
ΔιαγραφήΚαλά λες! Ζερζης και Πασοης Λουτράκι, Μπινός Γαρεφι και Μπάτσης Πρόμαχοι!! Τώρα πιστεύω Μπάτσης! Είναι άξιος και ο Μπινος, αλλά έχει πιο αδύναμα ατόμα στο ψηφοδέλτιο του!
ΑπάντησηΔιαγραφήΕ όχι ρε παιδιά κ ουγλου...
ΑπάντησηΔιαγραφήΜΠΑΤΣΗΣ /ΜΠΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ….ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ….ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ…..ΟΣΟ ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΥΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ…..ΠΡΟΕΔΡΕ ΕΛΛΛΑΑΑΑΑ ΜΕΕΕ ΦΟΟΟΡΑΑΑΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑ
ΑπάντησηΔιαγραφή