![]() |
ΝΕΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΙΔΑΙΑΣ |
Ο Στέφανος Κουσίδης είναι ένας νέος άνθρωπος που θέλει να δει τον τόπο μας να πηγαίνει μπροστά. Θέλει να δει την Αριδαία να αποκτά χαρακτήρα και να αποτελεί μια σύγχρονη πόλη που θα δίνει ευκαιρίες και διεξόδους στους κατοίκους της. Θέλει να δει την τοπική αγορά να ενδυναμώνεται.
Είναι Υπαξιωματικός του Πολεμικού Ναυτικού, με σπουδές στην Πληροφορική, τον Προγραμματισμό και τις Τηλεπικοινωνίες.
Γι' αυτό τους λόγους αυτούς, αποδέχτηκε την πρότασή μας και θα συμμετέχει στη συλλογική προσπάθεια του συνδυασμού μας, ως υποψήφιος στην Κοινότητα Αριδαίας.
Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε καλή δύναμη και επιτυχία!
Είναι κάτοικος του Δήμου Αλμωπίας ο κύριος?
ΑπάντησηΔιαγραφήΘα γίνει αρκεί να πέφτει ο μισθός
ΑπάντησηΔιαγραφήΠοιος είναι πάλι αυτός;
ΑπάντησηΔιαγραφήΜη μου πεις πως το κάνει για την απόσπαση...