Δείτε την ανάρτηση του Δημάρχου Αλμωπίας |
Ενημερώνω τους δημότες της Αλμωπίας ότι έχω επικοινωνήσει με τον πρόεδρο της ΚΕΔΕ κ Λάζαρο Κυριζογλου σχετικά με τα είδη πρώτης ανάγκης που θα χρειαστούν οι κάτοικοι της Θεσσαλίας.
Σύντομα θα ανακοινωθεί ο τόπος συγκέντρωσης και μετά ο τρόπος και που θα παραδοθούν ,σε ποιον Δήμο πχ.
Αυτή την στιγμή χρειάζονται μηχανήματα προκειμένου να καθαριστούν οι πλημμυρισμένες εκτάσεις.
καλές οι Φωτοβολίδες ανακοινώσεις όμως χάνεται η ουσία- ανθρωπιά.
Δεν είναι όλα πολιτική
Αναμένω ενημέρωση, κεντρική όπως και πολλοί άλλοι Δήμοι
Κύριε Μπατσή καμια ουσια και καμία ανθρωπιά δεν χάνεται να είστε σίγουρος! Μια παρότρυνση δημοσιεύτηκε από τον Κ. Παρουτογλου αλλά οποίος έχει τη μύγα μυγιαζεται λένε στο χωριό μου!
ΑπάντησηΔιαγραφή1ον: καλύτερα να είμαστε προετοιμασμένοι και στην Αλμωπία για κάτι τέτοιο.Αυτά τα φαινόμενο θα μας έρθουν κι εδω.Τι υποδομές έχουμε? ποιός καθαρίζει τα φρεάτια τώρα που μπορούμε? όταν θα βρεχει είναι αργα.
ΑπάντησηΔιαγραφή2ον:Έχει ο Δήμος το κατάλληλο προσωπικό και την οργάνωση που πρέπει?
ρωτάω εγω ο απλος δημότης πχ τον αρμόδιο αντιδήμαρχο: Πόσα φρεάτια έχει η πόλη της Αριδαίας? ξέρουμε ακριβώς ή στο περίπου?
Σε εμας θα καθαρισεις τπτ η σε κανα μηνα θα παρακαλαμε εδω για αγαθα απο αλλους νομους
ΑπάντησηΔιαγραφήΕιπε και μετα σιωπησε. Που ο ιδιος τα κανει ολα πολιτικη
ΑπάντησηΔιαγραφήΕίδαμε τι έγινε δήμαρχε και εδώ στα ψαράδικα μην ξεχνάμε
ΑπάντησηΔιαγραφήΣωστός ο δήμαρχος!
ΑπάντησηΔιαγραφήΑυτό κανονικά έπρεπε να το σκεφτείς εσύ πριν το γράψει ο παρούτογλου αλλά που μυαλό κοιτάς να κερδίσεις στις εκλογές με τις ψευτο εντυπώσεις σου,,, όταν έρθει η ώρα της Αριδαίας θέλω να σε δω τι θα κάνεις Χρήστοοο
ΑπάντησηΔιαγραφήΟ παρουτογλου ως τί το έγραψε ?
ΔιαγραφήΟταν σου λένε τα αυτονόητα εσύ τα βλέπεις φωτοβολίδες.. όπως και οι πλημμύρες στην Αριδαία
ΑπάντησηΔιαγραφήΤο πλήρες ψηφοδέλτιο στον Δήμο γιατί δεν το ανακοινώνει;;; υπάρχει καμιά βόμβα ή το φυτίλι έσβησε;;;;
ΑπάντησηΔιαγραφήΜάλλον ξέχασες τι είχε γίνει στην δική σου πόλη με τις βροχές! Αν γράψεις στο Google ΑΡΙΔΑΙΑ θα στο βγάλει κατευθείαν. Γι αυτό φοβάται ο κόσμος Χριστο γιατί πρόληψη μηδέν.
ΑπάντησηΔιαγραφήΑκόμα 4 χρόνια θα τον φάς στην μάπα ανώνυμε
ΔιαγραφήΚαι σύ μαζί επώνυμε
ΔιαγραφήΧθες έγινε η γενική συνέλευση των Λουτρών,ίσως η κορυφαία συνεδρίαση της χρονιάς.Αποντες Μπινος,Παρουτογλου,γιατί,γιατί γιατί.....και θέλετε να διοικήσεις και τον Δήμο.Γιατι δεν ήρθατε,να καταγγειλετε την κακοδιοίκηση,τις απευθείας αναθέσεις,τα ρουσφέτια στα Λουτρά...μήπως γίναν όλα νόμιμα;οφείλετε μια εξήγηση στους δημότες,ειδαλως είστε κοινοί συκοφάντες.
ΑπάντησηΔιαγραφή