![]() |
Στην Δόξα ο Δημήτρης Λαζαρίδης |
Άλλη μία μεταγραφική ενίσχυση για την Δόξα Μαυροβουνίου που ανακοίνωσε την μεταγραφή του επιθετικού Δημήτρη Λαζαρίδη από τον Ατρόμητο Λεπτοκαρυάς, που παλιότερα αγωνίστηκε σε Εθνικό Γιαννιτσών.
Η ομάδα των μαυραετών ενισχύεται με έναν ακόμη αξιόλογο παίκτη και θέλει να παίξει τον δικό της ρόλο στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας, όπου τα τελευταία χρόνια πρωταγωνιστεί και τερματίζει ψηλά στην βαθμολογία.
Για την Δαπ καλός είναι για μπάλα άστο καλύτερα
ΑπάντησηΔιαγραφή