Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου 2023
Στο "Ταβερνάκι της Μπουμπούς" στην Όρμα ο Γιάννης Κωνσταντέλιας (ΦΩΤΟ)
5 σχόλια:
Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:
Κάτωθι των περισσοτέρων κειμένων του διαδικτυακού τόπου παρέχεται η δυνατότητα υποβολής σχολίων από τους χρήστες/ επισκέπτες. Η δυνατότητα αυτή είναι καταρχήν ελεύθερη. Ωστόσο, η συντακτική ομάδα δύναται να προβεί άμεσα και χωρίς καμία προηγούμενη ειδοποίηση ή αιτιολόγηση, στη διαγραφή οιουδήποτε σχολίου κρίνει ότι είναι εκτός του δεοντολογικού πλαισίου, των στόχων και των υπηρεσιών του διαδικτυακού τόπου, ειδικά δε εάν αυτό είναι υβριστικό, ειρωνικό, έχει στόχο να προσβάλλει τρίτο πρόσωπο ή την ιστοσελίδα.
Σε καμία περίπτωση ο διαχειριστής του διαδικτυακού τόπου δεν υιοθετεί, ενστερνίζεται, αποδέχεται ή εγγυάται την αλήθεια των προσωπικών σκέψεων, αντιλήψεων και πληροφοριών, οι οποίες εκφράζονται από τους επισκέπτες/χρήστες της ιστοσελίδας.
Με την αποστολή ενός σχολίου αυτόματα αποδέχεστε τους όρους χρήσης.
Η συντακτική ομάδα του Aridaia365
Ε και???
ΑπάντησηΔιαγραφήΠαοκ λέμε τι άλλο θελεις
ΑπάντησηΔιαγραφήΣιγά ρε παιδιά έλεος ποιος είναι
ΑπάντησηΔιαγραφήΕίναι ο μόνος που τον χειροκροτούν σε όλα τα γήπεδα της Ελλάδας
ΑπάντησηΔιαγραφήΚλαι μαιν..μονο λιβαϊ γκαρσια!!
ΑπάντησηΔιαγραφή