Δείτε το πλούσιο φωτορεπορτάζ του Γιώργου Καραγιαννίδη για το Aridaia365
Ο Όμιλος Αντισφαίρισης Αριδαίας παραχώρησε συνέντευξη τύπου, με αφορμή το Aridea Cup.
Μαζί με τον Πρόεδρο του Ομίλου Πέτρο Τσαρκνιά, ήταν ο Δήμαρχος Αλμωπίας Χρήστος Μπάτσης και ο Αντιπεριφερειάρχης Πέλλας Δάνης Τζαμτζής, ενώ στην εκδήλωση παρευρέθηκε και ο περιφερειακός σύμβουλος Πέτρος Ζέρζης.
Έγινε παρουσίαση της διοργάνωσης στην οποία συμμετέχουν αρκετοί αθλητές και αθλήτριες από πολλές χώρες, ενώ υπήρξε αναφορά στην κατασκευή των νέων γηπέδων, αλλά και στα μελλοντικά σχέδια του ομίλου.
Επίσης στην εκδήλωση μίλησαν άνθρωποι του τέννις από την χώρα μας, αλλά και την Ιταλία, οι δήλωσαν εντυπωσιασμένοι από τις εγκαταστάσεις και την όλη διοργάνωση.
Καλό το τένις αλλά μην ξηλώσουμε και τις μπασκέτες παντού! Και πως βγαίνουν άδειες για γηπεδάκια και δεν βγαίνουν άδειες για άλλους αθλητικούς χώρους; Μπράβο στο σύλλογο αλλά δεν αρέσει σε όλους το τένις. Η τεχνικές υπηρεσίες θα στηρίξουν τα στάδια ή μόνο τένις;
ΑπάντησηΔιαγραφή